IX edycja Otwartego Konkursu

Termin składania wniosków upłynął 10 marca.

Jeśli masz ciekawy pomysł na projekt na rzecz dialogu i porozumienia w stosunkach polsko-rosyjskich złóż swój wniosek. Najważniejsze jest to, aby projekt przybliżał wiedzę o współczesnej Polsce i Rosji oraz dawał możliwość pogłębiania wiedzy o historii i kulturze obu narodów. O grant może się starać praktycznie każdy, kto ma pomysł na interesującą inicjatywę! 

CO? 
Dofinansowujemy przedsięwzięcia na rzecz dialogu i porozumienia między Polską i Rosją. Forma zależy od Ciebie. Konferencja, wystawa, koncert... Bądź kreatywny!

KTO? 
Każdy kto ma pomysł i zapał do pracy! Zapraszamy instytucje publiczne, akademickie, edukacyjne, organizacje pozarządowe, fundacje, oraz osoby fizyczne i samorządy, a także osoby prywatne.

JAK?

Wniosek należy wypełnić w formie elektronicznej na stronie: http://otwartykonkurs.cprdip.pl/ a następnie wygenerowany PDF przesłać w wersji papierowej do Centrum (liczy się data wpłynięcia zgłoszenia do siedziby Centrum, nie stempla pocztowego).

Этот веб-сайт использует cookies. для получения более подробной информации пройдите по ссылке. Да, я согласен/согласна Нет, хочу узнать больше