Celem projektu jest tworzenie możliwości poznania się młodych liderów z Polski i Rosji oraz wzajemnej wymiany poglądów. Szkolenia i warsztaty prowadzone przez wybitnych specjalistów są cennym doświadczeniem dla przyszłych przedstawicieli elit z obu krajów.

"Club of Gdańsk" jest stałą platformą spotkań młodych i dynamicznych ludzi z Polski i Rosji, aktywnie uczestniczących w życiu publicznym na szczeblu krajowym, regionalnym i lokalnym. Dalekosiężnym celem tej inicjatywy jest stworzenie sieci małych społeczności lokalnych obu państw ościennych. 

- Zależy nam, aby młodzi ludzie z Polski i Rosji zyskali umiejętności, przydatne do funkcjonowania w sferze publicznej, ułatwiające rozwój i karierę w różnych jej dziedzinach – tłumaczy Ernest Wyciszkiewicz, dyrektor Centrum.

W programie znajdują się m.in.: trening z negocjacji międzynarodowych i wystąpień publicznych czy zajęcia z protokołu dyplomatycznego. 

Dotychczasowe edycje "Club of Gdańsk":

 

Ta witryna używa plików cookie. Więcej informacji o używanych plikach cookie można znaleźć tutaj. Tak, akceptuję Nie, chcę dowiedzieć się więcej