Otwarty Konkurs umożliwia ubieganie się o dofinansowanie każdemu, kto ma pomysł na realizację przedsięwzięcia na rzecz dialogu i porozumienia między Polską i Rosją. 

Jakie to mają być przedsięwzięcia, zależy wyłącznie od inwencji wnioskodawców. Dofinansowujemy zarówno duże wydarzenia o charakterze ogólnopolskim, jak i skromne, lokalne inicjatywy adresowane do miejscowych społeczności. Mogą to być imprezy kulturalne, projekty naukowe, warsztaty, konferencje, seminaria, debaty. Celem konkursu jest wsparcie najlepszych projektów, które przybliżą odbiorcom współczesną Polskę i Rosję oraz pogłębią ich wiedzę o historii i kulturze obu narodów.

Do udziału w Otwartym Konkursie zapraszamy szkoły i uczelnie wyższe, fundacje, stowarzyszenia, organizacje pozarządowe, samorządy terytorialne, jak również  osoby prywatne. Każdy projekt powinien mieć jasno określony cel, temat i scenariusz. Nie narzucamy, jakiego rodzaju mają to być przedsięwzięcia i w jakiej formie mają być realizowane.

Więcej informacji o konkursie

Dotychczasowe edycje "Otwartego Konkursu":

Ta witryna używa plików cookie. Więcej informacji o używanych plikach cookie można znaleźć tutaj. Tak, akceptuję Nie, chcę dowiedzieć się więcej